Centrum Języków Obcych godne zaufania

Centrum Językowe PROFISET istnieje na rynku od 12 lat. Najlepszym dowodem na to, że udaje nam się realizować nasze założenie to dobre wyniki naszych uczniów w szkole i w egzaminach językowych. 

Od 2014 roku nieprzerwanie bierzemy udział w programie "FIRMA GODNA ZAUFANIA". We współpracy z naszymi klientami stosujemy wysokie standardy rzetelności i etyki. 

Współpracujemy z pasjonatami języków obcych, którzy posiadają odpowiedni warsztat i przygotowanie metodyczne do przekazywania swojej wiedzy naszym słuchaczom. 

O nas

Centrum Języków Obcych Profiset powstało w 2008 roku. Od samego początku oferowaliśmy zarówno nauczanie języków obcych, jak i profesjonalne usługi tłumaczeniowe. 

W nauczaniu języka obcego w Profiset nacisk kładziony jest na równoległe rozwijanie wszystkich sprawności językowych takich jak: pisanie, czytanie, słuchanie i mówienie w języku obcym – ze szczególnym naciskiem na naukę komunikowania się w danym języku obcym. Małe grupy i przyjazna atmosfera panująca podczas zajęć pozwalają na pokonywanie barier w porozumiewaniu się w języku obcym i zachęcają do ciągłego doskonalenia posiadanych umiejętności.

W zakresie tłumaczeń oferujemy tłumaczenia dokumentów urzędowych każdego rodzaju, tłumaczenia przysięgłe oraz branżowe.

12 lat na rynku edukacji pozaszkolnej

Certyfikat FIRMA GODNA ZAUFANIA

Języki obce to nasza pasja

Nieprzerwanie bierzemy udział w programie
Nasi uczniowie to laureaci olimpiad

Wśród naszych Kursantów są laureaci olimpiad i konkursów językowych, studenci kierunków filologicznych, a przede wszystkim pasjonaci języków obcych.

Telefon: +48 512 352 702
E-mail:   biuro@profiset.pl 
                   online@profiset.pl 

Biuro:     ul. Witosa 9
                   44-196 Knurów

Kontakt